#1 2014-05-27 13:16:22

Rahim

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-22
Posty: 3
Punktów :   

Opactwo RM

http://opactworm.ct8.pl/Themes/inferno_20a/images/logot.png


Może wpierw wytłumaczę nazwę. Opactwo RM, to nic innego jak skrót nawiązujący do tego iż forum miało zebrać doświadczonych twórców gier 2d, którzy przekazali by swoją wiedzę nowym, zielonym, zbłąkanym duszom =)
Sam skrót RM nawiązuje do narzędzia w którym tworzymy gry, jest to RPG Maker.
Obecnie mamy 50 użytkowników, każdy który potrzebował pomocy odnośnie programu ją otrzymał, tłumaczymy podstawy, robimy tutoriale dla konkretnie zielonych osób.
Skąd pomysł na trzecie forum pl sceny makera? Na dwóch pozostałych doświadczeni makerowcy nie zawsze mają już siły by tłumaczyć co i jak setny raz, tym bardziej że są to rzeczy podstawowe, my wychodzimy na przeciwko nowych użytkowników i w miarę naszych możliwości pomagamy im =)
Cóż... ja ciągle o forum... Wypadało by opowiedzieć coś o RPG Makerze.
Program w którym tworzymy nasze gry nie wymaga ŻADNEJ znajomości języków programowania by zrobić grę.
W łatwy sposób można zrobić gierkę, przykładem jest chociaż by przedstawiony już na waszym  forum mój projekt pt. Wind of Eladora.
ZAPRASZAMY!
http://opactworm.ct8.pl

Offline

 

#2 2014-05-27 14:47:02

Gorn5

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-09
Posty: 22
Punktów :   

Re: Opactwo RM

Widzę, że wciskasz swoje forum wszędzie.
W sumie to dobrze, im więcej reklamowania i jakości forum, tym więcej użytkowników.

A co do samego forum: Forum bardzo fajne. Jak dla mnie ładna szata graficzna. Gdyby jeszcze zarejestrowało się więcej użytkowników... ;P


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


~Jeśli umiesz liczyć - licz na siebie~

Offline

 

#3 2014-05-28 08:40:51

Rahim

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Opactwo RM

I tak jest sporo ludzi, nie spodziewałem się nawet tego wczoraj 19 dzisiaj 17 obecnych w ciągu 24 godzin.
To forum jest moim domem już, nie zamienił bym je na żadne inne, zżyłem się juz z ludźmi na nim, i smutno było by mi je zamykać jak by nie wyszło.

Offline

 

#4 2014-05-28 18:24:48

Gorn5

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-09
Posty: 22
Punktów :   

Re: Opactwo RM

I tak właśnie postępuję dobry Administrator. (Bierzcie z niego przykład)


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


~Jeśli umiesz liczyć - licz na siebie~

Offline

 

#5 2014-05-29 10:39:06

Rahim

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Opactwo RM

Bez przesady... Słaby ze mnie admin, ja i jakaś władza to dwie sprzeczne rzeczy...

Offline

 

#6 2014-05-29 17:30:44

Gorn5

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-09
Posty: 22
Punktów :   

Re: Opactwo RM

Nie doceniasz swych możliwości. Ja uważam, że jesteś dobrym Administratorem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


~Jeśli umiesz liczyć - licz na siebie~

Offline

 

Współpraca:


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hrithikroshan.pun.pl www.nzrz.pun.pl www.diablots.pun.pl www.rockstacja.pun.pl www.rodowody.pun.pl